OPPO A53

18,400 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Qualcomm SM4250 Snapdragon 460
  • Bateria:  5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

OPPO A53 në shitje

OPPO A53 ne shitje nga SATURNDAY. OPPO A53 përmban një ekran 6.5 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

OPPO A53 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 16 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të OPPO A53

Ekrani  i OPPO A53 :

  • Ekran  6.5 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i OPPO A53 :

  • Qualcomm SM4250 Snapdragon 460

Memoria e OPPO A53 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e OPPO A53 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i OPPO A53 :

  • Android 10

OPPO A53 cmimi

Për OPPO A53 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb