OPPO A12

13,225 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.22 inç
  • Processori: Mediatek MT6765 Helio P35
  • Bateria:  4230 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 9.0

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

OPPO A12 në shitje

OPPO A12 ne shitje nga SATURNDAY. OPPO A12 përmban një ekran 6.22 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1520 piksele.

OPPO A12 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të OPPO A12

Ekrani  i OPPO A12 :

  • Ekran  6.22 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1520, 270 ppi

Procesori i OPPO A12 :

  • Mediatek MT6765 Helio P35

Memoria e OPPO A12 :

  • 32 GB memorie të brendshme

Bateria e OPPO A12 :

  • Bateri 4230 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i OPPO A12 :

  • Android 9.0

OPPO A12 cmimi

Për OPPO A12 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB

Ram

3 Gb