ONEPLUS NORD 2

36,800 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.43 inç
  • Processori:Mediatek MT6893 Dimensity 1200
  • Bateria: 4500 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

ONEPLUS NORD 2 në shitje

ONEPLUS NORD 2 ne shitje nga SATURNDAY. ONEPLUS NORD 2 përmban një ekran 6.43 inç Fluid AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

ONEPLUS NORD 2 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 8 MP ultrawide dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të ONEPLUS NORD 2

Ekrani  i ONEPLUS NORD 2 :

  • Ekran  6.43 inç Fluid AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 409 ppi
  • HDR10+

Procesori i ONEPLUS NORD 2 :

  • Mediatek MT6893 Dimensity 1200

Memoria e ONEPLUS NORD 2 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e ONEPLUS NORD 2 :

  • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i ONEPLUS NORD 2 :

  • Android 11

ONEPLUS NORD 2 cmimi

Për ONEPLUS NORD 2 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb