iPhone XR Vitrine

27,140 L29,210 L

Përshkrimi i Produktit:

 • Ekrani: Ekran i Retina HD 6,1 inç
 • Memoria: 64/128 GB
 • Siguria: FaceID
 • Çipi: Çipi A12 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Kamera: Kamera e pasme me kënd të gjerë 12 megapikselë
 • Ngjyra: e kuqe

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit:

iPhone XR Vitrine

iPhone XR Vitrine ne shitje

iPhone XR Vitrine ne shitje nga SATURNDAY i pajisur me një ekran 6.1 inç Retina me një rezolucion prej 1792 x 828 piksele. Mundësohet nga çipi A12 Bionic i Apple dhe funksionon në sistemin operativ iOS. Ajo vjen me një kamerë të vetme të pasme 12 megapikselë dhe një kamerë të përparme 7 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Telefoni është i disponueshëm në opsionet e ruajtjes 128 GB. IPhone XR gjithashtu mbështet Face ID për vërtetimin e sigurt të njohjes së fytyrës dhe ka një jetëgjatësi baterie deri në 16 orë kohë bisede. Ai gjithashtu mbështet karikimin me valë dhe karikimin e shpejtë, i cili mund të sigurojë deri në 50% karikim në vetëm 30 minuta.

Specifikat të iPhone XR Vitrine 

Ekrani:

 • Ekran i Retina HD 6,1 inç
 • Rezolucioni prej 1792×828 piksele në 326 ppi
 • Teknologjia e ekranit True Tone
 • Ekran me gamë të gjerë ngjyrash (P3)
 • Prekja Haptike
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave

Çipi:

 • Çipi A12 Bionic me arkitekturë 64-bit
 • Motori nervor
 • Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M12

Kamera:

 • Kamera e pasme me kënd të gjerë 12 megapikselë me hapje f/1.8
 • Zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Stabilizimi optik i imazhit
 • Lente me gjashtë elemente
 • Blic me Quad-LED True Tone me Slow Sync
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Smart HDR për foto
 • Gama e zgjeruar dinamike për video deri në 30 fps
 • Kamera e përparme 7 megapikselë me hapje f/2.2
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Regjistrim video HD 1080p me 60 fps
 • Blic i retinës
 • Smart HDR për foto

Bateria:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Karikimi me valë (funksionon me karikues Qi)
 • Karikim i shpejtë (deri në 50% karikim në 30 minuta)
 • Deri në 16 orë kohë bisede
 • Deri në 13 orë përdorim interneti
 • Deri në 15 orë riprodhim video

iPhone XR Vitrine cmimi

Për iPhone XR cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB