Ofertë!

iPhone X Vitrine

16,995 L

-23%

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran OLED Super Retina 5,8 inç
 • Procesori: çip A11 Bionic
 • Memoria: 256 GB
 • Kamera e pasme: Kamera të dyfishta 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto)
 • Kamera e përparme: Kamera TrueDepth 7 megapiksel me modalitetin Portret
 • Face ID: Teknologjia e njohjes së fytyrës
 • Bateria: Deri në 21 orë kohë përdorimi
 • Lidhshmëria: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS dhe LTE
 • Pesha: 174 g

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

iPhone X Vitrine ne shitje

iPhone X Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. iPhone X ka një ekran Super Retina OLED 5.8 inç me një rezolucion prej 1125 x 2436 piksele, duke ofruar pamje mahnitëse, i pajisur me një çip A11 Bionic me arkitekturë 64-bit, motor nervor dhe bashkëprocesor lëvizjeje M11. Ky çip ofron performancë të shpejtë dhe është i aftë të ekzekutojë aplikacione dhe lojëra kërkuese dhe kamera e iPhone X përmban një sistem me kamera të dyfishtë në anën e pasme me një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel dhe një lente telefoto 12 megapikselë.

Karakteristikat të iPhone X

 • Ekrani: Ekran OLED 5,8 inç Super Retina me një rezolucion prej 1125 x 2436 piksele
 • Procesori: Çip A11 Bionic me arkitekturë 64-bit, motor nervor dhe bashkëprocesor lëvizjeje M11
 • Kamera e pasme: Kamera të dyfishta 12 megapikselë (me kënd të gjerë dhe telefoto) me stabilizim të dyfishtë optik të imazhit, blic me katër LED True Tone dhe regjistrim video 4K deri në 60 korniza për sekondë
 • Kamera e përparme: Kamera TrueDepth 7 megapiksel me modalitetin “Portret”, ndriçim portreti dhe regjistrim video 1080p HD deri në 60 korniza për sekondë
 • Face ID: Teknologjia e njohjes së fytyrës e përdorur për zhbllokimin e telefonit dhe vërtetimin e blerjeve dhe hyrjeve
 • Bateria: Deri në 21 orë kohë bisede, deri në 13 orë përdorim interneti dhe deri në 60 orë riprodhim audio
 • Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit: Vlerësimi IP67 (rezistent ndaj ujit dhe pluhurit)
 • Lidhshmëria: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, NFC, GPS dhe LTE

iPhone X Vitrine cmimi

Për iPhone X Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

64GB