iPhone 7 Plus Vitrine

17,250 L18,745 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Retina HD 5,5 inç
 • Processori: A10 Fusion me arkitekturë 64-bit
 • Bateria: 2900 mAh
 • Siguria: Touch ID
 • Kamera: 12 megapikselë
 • Memoria: 32/128 GB

 

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit:

iPhone 7 Plus Vitrine në shitje

iPhone 7 Plus Vitrine në shitje nga SATURNDAY. iPhone 7 Plus përmban një ekran Retina 5.5 inç me një rezolucion prej 1920 x 1080 piksele. Pajisja mundësohet nga çipi A10 Fusion i Apple, i cili ka një CPU me katër bërthama dhe një GPU me gjashtë bërthama. iPhone 7 Plus ka një konfigurim të dyfishtë të kamerës së pasme 12 megapikselë, me një lente me kënd të gjerë dhe një lente telefoto që mbështet zmadhimin optik 2x dhe zmadhim dixhital deri në 10x. Ai gjithashtu ka një kamerë të përparme 7 megapiksel që mbështet regjistrimin e videos 1080p. iPhone 7 Plus është i pajisur me një bateri 2,900 mAh që mbështet karikimin e shpejtë dhe karikimin me valë.

Karakteristikat të iPhone 7 Plus

Ekrani i iPhone 7 Plus:

 • Ekran Retina HD 5,5 inç (diagonal).
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 piksele në 401 ppi
 • Ekran me gamë të gjerë ngjyrash
 • Ekran me prekje 3D

Kamerat te iPhone 7 Plus:

 • Kamera të dyfishta të pasme 12 megapikselë (lentet me kënd të gjerë dhe telefoto)
 • Zmadhimi optik me 2x, zmadhimi dixhital deri në 10x
 • Stabilizimi optik i imazhit (vetëm lente me kënd të gjerë)
 • Blic me Quad-LED True Tone me Slow Sync
 • Regjistrim video 4K me 30 fps, regjistrim video 1080p HD me 30 fps ose 60 fps
 • Kamera e përparme 7 megapikselë me Retina Flash dhe regjistrim video 1080p HD

Processori i iPhone 7 Plus:

 • Çip A10 Fusion me arkitekturë 64-bit
 • Bashkëprocesor i integruar i lëvizjes M10
 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon

Bateria e iPhone 7 Plus:

 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Deri në 21 orë kohë bisede në 3G, deri në 13 orë përdorim interneti në 3G, deri në 15 orë përdorim interneti në 4G LTE, deri në
 • 16 ditë kohë gatishmërie

Karakteristika te tjera:

 • Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit (vlerësimi IP67)
 • Altoparlantët stereo, EarPods me lidhës Lightning, përshtatës i folesë së kufjeve Lightning në 3,5 mm të përfshirë

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

 

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 32GB