Ofertë!

IPHONE 14 PRO

77,910 L116,725 L

-26%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.1 inç
  • Processori: Apple A16 Bionic
  • Bateria:  3200 mAh
  • Sistemi i Operimit: iOS 16

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

IPHONE 14 PRO në shitje

IPHONE 14 PRO ne shitje nga SATURNDAY. IPHONE 14 PRO  përmban një ekran 6.1 inç LTPO Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1170 x 2532 piksele.

IPHONE 14 PRO ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 48 MP, 12 MP telephoto dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të IPHONE 14 PRO 

Ekrani  i IPHONE 14 PRO  :

  • Ekran  6.1 inç LTPO Super Retina XDR OLED me rezolucion 1170 x 2532, 460 ppi
  • HDR10

Procesori i IPHONE 14 PRO  :

  • Apple A16 Bionic

Memoria e IPHONE 14 PRO  :

  • 128/256/512 GB memorie të brendshme

Bateria e IPHONE 14 PRO  :

  • Bateri 3200 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i IPHONE 14 PRO  :

  • iOS 16

IPHONE 14 PRO  cmimi

Për IPHONE 14 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB, 512 GB