Ofertë!

IPHONE 14 PRO MAX

102,300 L116,600 L

-17%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Apple A16 Bionic
  • Bateria:  4323 mAh
  • Sistemi i Operimit: iOS 16

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

IPHONE 14 PRO MAX  në shitje

IPHONE 14 PRO MAX ne shitje nga SATURNDAY. IPHONE 14 PRO MAX përmban një ekran 6.7 inç LTPO Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1290 x 2796 piksele.

IPHONE 14 PRO MAX  ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 48 MP, 12 MP telephoto dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të IPHONE 14 PRO MAX 

Ekrani  i IPHONE 14 PRO MAX  :

  • Ekran  6.7 inç LTPO Super Retina XDR OLED me rezolucion 1290 x 2796, 460 ppi
  • HDR10

Procesori i IPHONE 14 PRO MAX  :

  • Apple A16 Bionic

Memoria e IPHONE 14 PRO MAX :

  • 128/256/512 GB  dhe 1 TB memorie të brendshme

Bateria e IPHONE 14 PRO MAX :

  • Bateri 4323 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i IPHONE 14 PRO MAX :

  • iOS 16

IPHONE 14 PRO MAX  cmimi

Për IPHONE 14 PRO MAX  cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB

Modeli

I ri, Non Aktiv