Ofertë!

iPhone 13 Pro

49,955 L54,487 L

-30%

iPhone 13 Pro vjen me një sistem kamere shumë herë më të fuqishëm, çipin më të shpejtë të smartfonëve në botë, jetgjatësi të madhe baterie dhe ekran Super Retina XDR.

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Memoria 128 Gb, 256 Gb, 1024 Gb
Ram 6GB
Ekrani 6.1 inç, Super Retina XDR OLED
OS iOS 15
Kamera 12 MP, f/1.5, 26mm (wide),
12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto),
12 MP, f/1.8, 13mm, 120˚ (ultrawide),
dhe Front Camera 12 MP, f/2.2, 23mm (wide)
Bateria Li-Ion 3095 mAh

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB