Ofertë!

iPad PRO 12.9

110,400 L114,845 L

-1%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 12.9 inç
  • Processori: Apple M2
  • Bateria: 10758 mAh
  • Sistemi i Operimit:iPadOS 16.1

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad PRO 12.9 në shitje

iPad PRO 12.9 ne shitje nga SATURNDAY. iPad PRO 12.9 përmban një ekran 12.9 inç Liquid Retina XDR mini-LED LCD me një rezolucion prej 2048 x 2732 piksele.

iPad PRO 12.9 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12 MP dhe 10 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad PRO 12.9

Ekrani  i iPad PRO 12.9:

  • Ekran  12.9 inç Liquid Retina XDR mini-LED LCD me rezolucion 2048 x 2732, 265 ppi

Procesori i iPad PRO 12.9:

  • Apple M2

Memoria e iPad PRO 12.9:

  • 128/256 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad PRO 12.9:

  • Bateri 10758 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i iPad PRO 12.9:

  • iPadOS 16.1

iPad PRO 12.9 cmimi

Për iPad PRO 12.9 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB