Ofertë!

GOOGLE PIXEL 6a

29,870 L

-21%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.1 inç
  • Processori: Google Tensor
  • Bateria: 4410 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

GOOGLE PIXEL 6a në shitje

GOOGLE PIXEL 6a ne shitje nga SATURNDAY. GOOGLE PIXEL 6a përmban një ekran 6.1 inç OLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

GOOGLE PIXEL 6a ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12.2 MP dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të GOOGLE PIXEL 6a

Ekrani  i GOOGLE PIXEL 6a :

  • Ekran  6.1 inç OLED me rezolucion 1080 x 2400, 429 ppi

Procesori i GOOGLE PIXEL 6a :

  • Google Tensor

Memoria e GOOGLE PIXEL 6a :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e GOOGLE PIXEL 6a :

  • Bateri 4410 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i GOOGLE PIXEL 6a :

  • Android 12

GOOGLE PIXEL 6a cmimi

Për GOOGLE PIXEL 6a cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB