Bateri per Samsung seria J

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Informacion shtesë

Samsung Seria J

Samsung J1, Samsung J1 Ace, Samsung J2, Samsung J3, Samsung J4 plus, Samsung J510, Samsung J6, Samsung J6 plus, Samsung J7, Samsung J710, Samsung J730, Samsung J8