XIAOMI REDMI 9A 32/2 I RI

15,930 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekran: Ekran IPS LCD 6,53 inç
 • Procesori: Çipe MediaTek Helio G25
 • Memoria: 32GB
 • Bateria: Bateri 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Xiaomi Redmi 9A në shitje

Xiaomi Redmi 9A në shitje nga SATURNDAY. Redmi 9A një ekran të madh 6,53 inç IPS LCD, një kamerë të vetme 13 megapikselë të pasme dhe një kamerë të përparme 5 megapikselë, i pajisur me nje Çipi Media Tek Helio G25 dhe GPU PowerVR GE8320 qe ofrojnë performancë të përshtatshme për detyrat e përditshme. Telefoni funksionon në MIUI 12 bazuar në Android 10 dhe është i disponueshëm në tre ngjyra të ndryshme: Twilight Blue. Telefoni gjithashtu ka një bateri të madhe 5000 mAh dhe mbështet karikimin 10 W.

Karaktersistikat te Xiaomi Redmi 9A

Ekrani:

 • Ekran IPS LCD 6,53 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Dizajni i pikës së ujit

Procesori:

 • Çipe MediaTek Helio G25
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria:

 • 2 GB RAM
 • 32 GB memorie të brendshme
 • Hapësirë ​​ruajtëse e zgjerueshme deri në 512 GB përmes kartës microSD

Kamera:

 • Kamera e vetme e pasme:
 • Sensori 13 megapiksel
 • aperturë f/2.2
 • Kamera e përparme:
 • Sensori 5 megapiksel
 • aperturë f/2.2

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Mbështetje karikimi 10 W

Sistemi operativ:

 • MIUI 12 i bazuar në Android 10

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • Porta mikro-USB

Xiaomi Redmi 9 A cmimi

Për Xiaomi Redmi 9 A cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok