XIAOMI REALME C11 64/4 I RI

17,110 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: IPS LCD 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1560 piksele
 • Memoria: 64GB
 • Batteria: Bateri 5000mAh me mbështetje për karikim 10W
 • Kamera: 13 megapiksele

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Xiaomi Realme c11 në shitje

Xiaomi Realme c11 në shitje nga SATURNDAY.  përmban një ekran 6.5 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1560 piksele dhe një nivel të stilit të ujit që strehon kamerën e përparme. Telefoni mundësohet nga një çip MediaTek Helio G35, dhe në ekran funksionon në Android.

Kamera:

Për sa i përket kamerave, Xiaomi C11 vjen me një konfigurim të dyfishtë të kamerës në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamera kryesore 13 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 5 megapikselë.

Karakteristikat te Xiaomi c11 

Ekran:

 • IPS LCD 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1560 piksele dhe një nivel në stilin e pikave të ujit.

Procesori:

 • Çipe Media Tek Helio G35.

RAM dhe ruajtja:

 • 2 GB RAM dhe 32 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 256 GB duke përdorur një kartë microSD.

Kamera:

 • Konfigurimi i kamerës së dyfishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 13 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 5 megapikselë.

Bateria:

 • Bateri 5000mAh me mbështetje për karikim 10W.

Xiaomi Realme cmimi

Për Xiaomi Realme cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok