XIAOMI POCO X4 PRO 256/8 I RI

36,768 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran LCD IPS 6,67 inç
 • Procesori: Çipa Qualcomm Snapdragon 860
 • Bateria: Kapaciteti i baterisë 5,160 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 11

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Xiaomi Poco X4 Pro ne shitje

Xiaomi Poco X4 Pro në shitje nga SATURNDAY. Ai përmban një ekran IPS LCD 6,67 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 120 Hz. Poco X4 Pro mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 860, i cili shoqërohet me 6 GB ose 8 GB RAM dhe 128 GB ose 256 GB memorie të brendshme. Telefoni gjithashtu mbështet zgjerimin e kartës microSD deri në 1 TB.

Kamera:

Sa i përket kamerave, Poco X4 Pro ka një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, e cila përbëhet nga një sensor primar 64 megapiksel, një lente ultra e gjerë 8 megapikselë, një lente makro 2 megapikselë dhe një lente 2 megapikselë. sensori i thellësisë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 20 megapikselë.

Specifikat të Xiaomi Poco X4 

Ekrani:

 • Ekran LCD IPS 6,67 inç
 • Rezolucioni: 1080 x 2400 piksele
 • Shkalla e lartë e rifreskimit: 120 Hz
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 6

Procesori:

 • Çipa Qualcomm Snapdragon 860
 • GPU Adreno 640

Kamerat:

 • Konfigurimi i kamerës me katër në pjesën e pasme:
 • Sensori kryesor 64 megapiksel, hapje f/1.9
 • Lente ultra e gjerë 8 megapiksel, hapje f/2.2
 • Lente makro 2 megapiksel, hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel, hapje f/2.4
 • Kamera e përparme 20 megapikselë, hapje f/2.2

Bateria:

 • Kapaciteti i baterisë 5,160 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 33 W
 • Porta USB Type-C

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM (Nano)
 • Lidhja 5G
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Porta infra të kuqe
 • GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Xiaomi Poco X4 Pro cmimi

Per Xiaomi Poco X4 Pro cmimi eshte i arsyeshem

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok