XIAOMI POCO M4PRO 128/6 I RI

26,550 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Xiaomi Poco M4 Pro në shitje

Xiaomi Poco M4 Pro në shitje është nga SATURNDAY. Poco M4 Pro përmban një ekran IPS LCD 6,67 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një prerje me vrima për kamerën e përparme. Për sa i përket kamerave, Xiaomi Poco M4 Pro vjen me një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 50 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 8 megapikselë, një kamerë makro 2 megapikselë dhe një thellësi 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 16 megapikselë.

Karakterisitkat te Xiaomi Poco M4 Pro 

Ekrani:

  • Ekran IPS LCD 6,67 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një prerje me vrima për kamerën e përparme.

Procesori:

  • Çipe MediaTek Helio G88.

RAM dhe ruajtja:

  • 6 GB RAM dhe 128 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 512 GB duke përdorur një kartë microSD.

Sistemi operativ:

  • Android 11 me lëkurën e personalizuar të kompanisë MIUI 12.5 në krye.

Kamera:

  • Konfigurimi me katër kamera në pjesën e pasme, i përbërë nga një kamerë kryesore 50 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 8 megapikselë, një kamerë makro 2 megapikselë dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 16 megapikselë.

Bateria:

  • Bateri 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 18 W.

Lidhshmëria:

  • Mbështetje me dy karta SIM, 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.1, GPS, NFC dhe një fole kufjesh 3,5 mm.

Xiaomi Poco M4Pro cmimi

Për Xiaomi Poco M4Pro cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok