XIAOMI POCO M4 64/4 I RI

29,500 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,53 inç Full HD
 • Kamera e Pasme: 48 + 12 + 12 MP
 • Bateria: Bateri 6000 mAh
 • Memoria: 64GB
 • Përmasat: 162.3 x 77.3 x 9.6 mm
 • Pesha: 198g

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Xiaomi Poco M4 në shitje

Xiaomi Poco M4 në shitje nga SATURNDAY, i pajisur me një ekran 6,53 inç Full HD+ IPS LCD me rezolucion 1080 x 2340 piksele dhe mbrojtje Corning Gorilla Glass 3, me bateri 5000 mAh (tip) 33W Pro me karikim të shpejtë dhe i pajisur me kamera të trefishtë Sensori kryesor 48 megapiksel me hapje f/1.8, Sensori makro 2 megapiksel me hapje f/2.4 dhe Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4

Karakteristikat Xiaomi Poco M 4

Ekran:

 • 6,53 inç Full HD+ IPS LCD me rezolucion 1080 x 2340 piksele dhe mbrojtje Corning Gorilla Glass 3

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 662 procesor tetë bërthamash, me frekuencë 2.0 GHz

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë
 • Sensori kryesor 48 megapiksel me hapje f/1.8
 • Sensori makro 2 megapiksel me hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4

Kamera e përparme:

 • Kamera selfie 8 megapikselë me aperturë f/2.1

Sistemi operativ:

 • MIUI 12 i bazuar në Android 10

Bateria:

 • Bateri 6000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 18W

Lidhshmëria:

 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • GPS
 •  USB Type-C

Xiaomi Poco M 4  cmimi

Për Xiaomi Poco M 4 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok