XIAOMI POCO C3 32/3 I RI

17,110 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekran: Ekran 6,53 inç HD+ IPS LCD
 • Memoria: 32 GB
 • Bateria: 5000 mAh
 • Kamera: kamera e trefishte 13 + 2 + 2

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit:

Xiaomi Poco C3 32GB ne shitje

Xiaomi Poco C3 32GB ne shitje nga SATURNDAY. Poco C3 përmban një ekran 6,53 inç HD+ IPS me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Poco C3 mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G35 tetë bërthama, i cili shoqërohet me 3 GB ose 4 GB RAM dhe 32 GB ose 64 GB memorie të brendshme. Hapësira ruajtëse mund të zgjerohet deri në 512 GB përmes një foleje të dedikuar për kartën microSD. Smartphone funksionon në Sistemin e Operimit MIUI 12 bazuar në Android 10 dhe është i pajisur me një bateri 5000 mAh që mbështet karikimin 10 W.

Kamera:

Kamera e Poco C3 përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme që përfshin një sensor kryesor 13 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme, ka një kamerë selfie 5 megapikselë e vendosur në pikën e ujit.

Karakteristika të Xiaomi Poco C3

Ekrani:

 • Ekran 6,53 inç HD+ IPS LCD
 • Rezolucioni prej 720 x 1600 piksele
 • Dizajni i pikës së ujit

Procesori:

 • Procesor MediaTek Helio G35 me tetë bërthama
 • GPU PowerVR GE8320

Memoria:

 • 32 GB ROM ose 3 GB RAM
 • Hapësirë ​​ruajtëse e zgjerueshme deri në 512 GB përmes kartës microSD (slot i dedikuar)

Software:

 • MIUI 12 i bazuar në Android 10

Kamera e pasme:

 • Sensori kryesor 13 megapiksel me hapje f/2.2
 • Sensori makro 2 megapiksel me hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel me hapje f/2.4

Kamera perballe:

 • Kamera selfie 5 megapikselë me hapje f/2.2

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Mbështetje karikimi 10 W

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n
 • Bluetooth 5.0
 • GPS/AGPS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Sensorët:

 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve i montuar në pjesën e pasme
 • Sensori i dritës së ambientit
 • Sensor afërsije
 • Akselerometri
 • Busulla elektronike

Dimensionet dhe pesha:

 • 164,9 x 77,07 x 9,0 mm
 • 194 g

Xiaomi Poco C3 32GB cmimi

Për Xiaomi Poco C3 32GB cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Intsagram | TikTok