XIAOMI NOTE 10PROMAX 128/6 I RI

31,270 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekran: Ekran Super AMOLED 6,67 inç Full HD
 • Memoria: 128GB
 • Sistemi Operativ: Android 11
 • Siguria: FingerID

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max ne shitje

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max ne shitje nga SATURNDAY. Ky telefon ka një ekran AMOLED 6,67 inç me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi të lartë prej 120 Hz. Redmi Note 10 Pro Max mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 732G, i cili shoqërohet me 6 GB ose 8 GB RAM dhe 64 GB ose 128 GB memorie të brendshme. Telefoni gjithashtu mbështet zgjerimin e kartës microSD deri në 512 GB.

Kamera:

Sa i përket kamerave, Redmi Note 10 Pro Max ka një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, e cila përbëhet nga një sensor kryesor 108 megapiksel, një lente ultra e gjerë 8 megapikselë, një lente makro 5 megapiksel dhe një lente 2. – Sensori i thellësisë megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamerë selfie 16 megapikselë.

Specifikat te Redmi Note 10 Pro Max

Ekrani:

 • Ekran Super AMOLED 6,67 inç Full HD+ (1080 x 2400 piksele)
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Mbështetje HDR10
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5

Procesori:

 • Çipi Qualcomm Snapdragon 732G
 • GPU Adreno 618

Kamerat:

 • Konfigurimi i kamerës me katër në pjesën e pasme:
 • Sensori kryesor 108 megapiksel, hapje f/1.9
 • Lente ultra e gjerë 8 megapiksel, hapje f/2.2, fushë shikimi 118 gradë
 • Lente telemakro 5 megapiksel, hapje f/2.4
 • Sensori i thellësisë 2 megapiksel, hapje f/2.4
 • Kamera e përparme 16 megapikselë, hapje f/2.45

Bateria:

 • Kapaciteti i baterisë 5,020 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 33 W
 • Porta USB Type-C

Sistemi operativ:

 • Android 11
 • MIUI 12 për Poco

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM (Nano)
 • Lidhja 4G LTE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Porta infra të kuqe
 • GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
 • fole kufjesh 3.5 mm

Sensorët:

 • Akselerometri
 • Xhiroskopi
 • Sensor afërsije
 • Kompas

Xiaomi Note 10 Pro Max cmimi

Për Xiaomi Note 10 Pro Max cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok