XIAOMI MI 11 T PRO 256/8 I RI

54,280 L

Pershkrimi Specifik:

 • Ekran: Ekran AMOLED 6,67 inç Full HD
 • Memoria: 256GB memorie të brendshme
 • Bateria: Bateri 5000 mAh

 

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Xiaomi Mi 11T Pro në shitje

Xiaomi Mi 11T Pro në shitje nga SATURNDAY. Xiaomi Mi 11T Pro ka një dizajn elegant, i pajisur me një ekran AMOLED 6,67 inç që ofron një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi prej 144 Hz. Ka një raport ekran-trup prej 85,9% dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 5. Telefoni mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 888, i cili aktualisht është një nga procesorët më të shpejtë dhe më të fuqishëm në dispozicion. Është i shoqëruar me një GPU Adreno 660.

Kamera:

Xiaomi Mi 11T Pro përmban një konfigurim të trefishtë kamere në anën e pasme, e cila përfshin një sensor primar 108MP me një hapje prej f/1.75, një lente me kënd ultra të gjerë 13MP me një hapje prej f/2.4 dhe një lente makro 5MP me një apertura prej f/2.4. Sistemi i kamerës është i aftë të shkrep foto mahnitëse me ngjyra të gjalla dhe detaje të shkëlqyera. Telefoni gjithashtu ka një kamerë të përparme 20 MP me një hapje prej f/2.45.

Karakteristikat të Xiaomi Mi 11T Pro

Ekrani:

 • Ekran AMOLED 6,67 inç Full HD+ (2400 x 1080).
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori:

 • Procesor Qualcomm Snapdragon 888 tetë bërthama
 • GPU Adreno 660

Kujtesa dhe ruajtja:

 • 8GB RAM LPDDR5
 • 256GB memorie të brendshme UFS 3.1 (jo e zgjerueshme)

Kamerat:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme:
 • Sensori kryesor 108MP me hapje f/1.75 dhe OIS
 • Lente me kënd ultra të gjerë 13 MP me hapje f/2.4
 • Lente makro 5 MP me hapje f/2.4
 • Kamera e përparme 20 MP me hapje f/2.4

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 33 W
 • Porta USB Type-C

Karakteristika te tjera:

 • Mbështetje 5G
 • Wi-Fi 6
 • Bluetooth 5.2
 • NFC
 • Sensori i gjurmëve të gishtërinjve në ekran
 • Blaster IR
 • Altoparlantë të dyfishtë stereo
 • MIUI 12 i bazuar në Android 11

Xiaomi Mi 11T Pro cmimi

Për Xiaomi Mi 11T Pro cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Faceb0ok | Instagram | TikTok