XIAOMI 9C 32/2 I RI

15,340 L

Përshkrimi Specifik:

  • Pajisja e shkyçur që ju të zgjidhni kompaninë telefonike që preferoni.
  • 3 kamera të pasme prej 13 Mpx, 2 Mpx dhe 2 Mpx me inteligjencë artificiale.
  • Lente makro dhe sensori i thellësisë.
  • Kamera e përparme 5 Mpx.
  • Procesor i teknologjisë HyperEngine për një përvojë të qetë lojrash dhe grafikë realiste.
  • Jetëgjatësi e gjatë e baterisë, kështu që mund të shijoni më shumë se 20 orë përdorim.
  • Ekran HD+ që ofron një vizion mbështjellës dhe shmang lodhjen vizuale.

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

XIAOMI 9C 32 2 I RI

Përshkrimi i Produktit:

XIAOMI 9C në shitje me cmim të arsyeshëm nga SATURN DAY. Zbuloni mundësi të pafundme për fotot tuaja me 3 kamerat kryesore të telefonit tuaj. Vëreni kreativitetin tuaj në provë dhe luani me ndriçimin, fotot dhe efektet e ndryshme për të marrë rezultate të shkëlqyera. Përveç kësaj, pajisja ka një kamerë të përparme 5 Mpx që të mund të bëni selfie argëtuese ose të bëni video thirrje. Kujtesa e saj RAM prej 2 GB është pikërisht ajo që ju nevojitet për të përdorur funksionet më të rëndësishme si telefonatat, dërgimi i mesazheve, shfletimi dhe përdorimi i aplikacioneve të përdorura shpesh si rrjetet sociale ose multimedia. Ky produkt ka siguri maksimale i pajisur me FaceID dhe FingerPrint në mënyrë që vetëm ju të keni akses në pajisje. Mund të zgjidhni midis sensorit të gjurmës së gishtit për të aktivizuar telefonin me një prekje ose njohjes së fytyrës që lejon shkyçjen deri në 30% më shpejt. XIAOMI 9C është i pajisur edhe me baterinë 5000 mAh do të keni energji për shumë më gjatë për të luajtur, për të parë seriale ose për të punuar pa pasur nevojë për rimbushje.

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | Tiktok