WATCH HUAWEI WATCH FIT

14,750 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH HUAWEI WATCH FIT

Përshkrimi i Produktit

Me një ekran të mrekullueshëm AMOLED drejtkëndësh 1,64″ dhe rezolucion 280 x 456 piksele2, HUAWEI WATCH FIT i ri ofron një përvojë shikimi ultra të qartë dhe të gjerë. Rregullimi automatik i ndriçimit ofron shikim më të mirë në dritën e diellit ndërsa gjashtë fytyrat e orës Always-On3 ju lejojnë të shprehni stilin dhe disponimin tuaj personal në çdo ditë të caktuar.

Përshkrimi Specifik:

 • Marka: HUAWEI
 • Prodhuesi: ‎Huawei
 • Numri i modelit: ‎Yoda-B09S
 • Emri i modelit: ‎Huawei Watch Fit 2
 • Numri i pjesës: ‎Yoda-B09S
 • Sistemi Operativ: ‎HarmonyOS
 • Pajisjet e përputhshme: Smartphone
 • Veçori të veçanta Ekrani me pamje të plotë 1,74 inç, Universal
 • Montimi i orës inteligjente të harduerit
 • Teknologjia e ekranit: ‎AMOLED
 • Madhësia e ekranit në këmbë: ‎1,74 inç
 • Lloji i ekranit: OLED
 • Rezolucioni i ekranit: ‎336 x 480
 • Rezolucioni: 336 x 480 pixel
 • Përdorimi: 10 ditë
 • Teknologjia celulare “Bluetooth”.
 • Lloji i lidhësit: ‎Bluetooth
 • Shiriti i faktorit të formës
 • Përfshin baterinë e rikarikueshme Po
 • Përmasat e produktit ‎4,6 x 3,35 x 1,08 cm
 • Pesha e artikullit: ‎210 g
 • Numri i modelit të artikullit ‎Yoda-B09S