WATCH HUAWEI G T2E 45 MM

17,110 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH HUAWEI G T2E 45 MM

Përshkrimi i Produktit:

Një vepër arti në kyçin tuaj Amazfit WATCH HUAWEI G T2E 45 MM GT2e ka një ekran të madh AMOLED HD 1,39 inç që do të thotë se informacioni në kyçin tuaj është i lehtë për t’u lexuar. Dyqani ynë i faqeve të orëve ofron mbi 50 stile, së bashku me 40+ që përputhen gjithmonë në Ekrane, madje mund të ngarkoni fotografitë tuaja si sfond i faqes së orës 90 modalitete sportive të integruara 50 metra i papërshkueshëm nga uji. Aktivizoni +90 modalitete sportive dhe GT2e do të prodhojë një raport të detajuar stërvitjeje për t’ju ndihmuar të përmirësoni planin tuaj të stërvitjes. GT2e është gjithashtu rezistent ndaj ujit deri në 50 metra në thellësi që do të thotë se mund ta vishni pa merak ndërsa notoni. Trup i hollë, bateri me kapacitet të lartë, ora sportive GT2e përmban një jetëgjatësi të zgjatur baterie që ju mbulon deri në 24 ditë. Karakteristika të pafundme Amazfit GT2e është i mbushur me veçori të përparuara, duke përfshirë sinjalizime të personalizueshme, ekran të rrotullueshëm dhe të kyçshëm, modalitete “Mos shqetëso”, kronometër, njoftime në smartphone, alarme, parashikime të motit dhe më shumë asistencë inteligjente zanore, çlironi duart tuaja me këte orë inteligjente Amazfit GT2E përfshin gjithashtu një altoparlant për t’ju lejuar t’u përgjigjur telefonatave në orën tuaj nëpërmjet Bluetooth kur është e papërshtatshme të merrni telefonin tuaj celular.

Pershkrimi Specifik:

 • Marka HUAWEI
 • Madhësia e ekranit 1.39 inç
 • Pajisjet e përputhshme Smartphone
 • Lloji i materialit të brezit I përzier
 • Ngjyra e brezit E zezë
 • Teknologjitë e lidhjes GPS
 • Gjerësia e brezit 8 milimetra
 • RAM 4 GB
 • Përmasat e produktit ‎53 x 46.8 x 10.8 cm; 44 gram
 • Numri i modelit të artikullit ‎Ora GT 2e Sport
 • Teknologjitë e lidhjes GPS
 • Karakteristika të tjera të ekranit Wireless
 • Ndërfaqja e pajisjes – Ekrani kryesor me prekje, Mikrofoni, Butonat
 • Pesha e artikullit ‎44 g