WATCH HONOR MAGIC 2 46MM

17,700 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH HONOR MAGIC 2 46MM

Pershkrimi i Produktit:

Mbështetja e MagicWatch 2 është prej çeliku inox të rafinuar 316L – një material i përdorur zakonisht në industrinë e hapësirës ajrore, që ofron raport të lartë forcë ndaj peshës dhe më pak ndjeshmëri ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve nga aktivitetet e përditshme.Ekrani AMOLED gjithmonë i ndezur qëndron i ndezur në mënyrë që të mund të shikoni kohën pa marrë kohë ekranit për t’u ndriçuar.15 mënyra fitnesi të bazuara në qëllime

Qëndroni të motivuar në rrugën drejt arritjes së qëllimeve tuaja. Modalitetet e fitnesit MagicWatch 2 kanë udhëzime zanore3 për këshilla të zbatueshme në kohë reale. Në mbrëmje, bëni një pushim dhe kaloni një minutë duke relaksuar mendjen tuaj nëpërmjet aplikacionit të frymëmarrjes për një gjumë më të mirë të natës.

Monitori SpO2 11 i HONOR MagicWatch 2 mat nivelet e ngopjes së oksigjenit në qarkullimin e gjakut në mënyrë që të mund të vlerësoni se si trupi juaj po përshtatet gjatë stërvitjeve ose në lartësi të mëdha.

MagicWatch 2 ju lejon të menaxhoni stresin e përditshëm me TruRelax™,7 duke qetësuar mendjen tuaj nëpërmjet një sërë ushtrimesh të frymëmarrjes brenda aplikacionit të frymëmarrjes. Kuptoni më mirë modelet tuaja të gjumit me TruSleep™ 2.0 dhe merrni njohuri të personalizuara se si të bëni një gjumë më të mirë gjatë natës.

Prisni kordonin me tingull me valë

Riprodhimi i muzikës me valë

Kontrolloni riprodhimin e muzikës së melodive tuaja të preferuara direkt nga kyçi i dorës. Falë hapësirës së integruar 4 GB të MagicWatch 2, mund të lidheni menjëherë me kufjet tuaja HONOR Sport PRO në vrap pa pasur nevojë për smartfonin tuaj HONOR