WATCH AMAZFIT GTS2E MIX

16,520 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH AMAZFIT GTS2E MIX

Përshkrimi i Produktit:

Orë  inteligjente të markës Amazfit me një dizajn klasik të rrumbullakët, me një kristal të përparmë dhe rezistent ndaj çarjeve,Ekrani më i madh, më i avancuar Always-On Retina ende e bën gjithçka që bëni me oren amazfit gts2e Mix më të madhe dhe më të mirë. Kjo ore ka si veçori matjen të shëndetit, fitnesit dhe ka një bateri jashtëzakonisht të mirë që mund ta përdoresh gjatë. Kjo orë inteligjente është një vepër arti në kyçin tuaj të dorës Sistemi i vlerësimit të shëndetit PAI 90 mënyra sportive të paracaktuara 2.5D sipërfaqe e lakuar pa skaj 5 ATM (50 metra) Ekrani i aplikacionit Zepp: 1.39” AMOLED, me prekje Rezolucioni i ekranit: 454 × 454 pix Lidhshmëria: Bluetooth 5.0/ Sensorët BLE. Shëndeti: Sensori i të dhënave biologjike i zhvilluar nga Huami BioTrackerTM 2 PPG (me mbështetje për ngopjen e oksigjenit në gjak) Lëvizja: Sensori i përshpejtimit, Sensori i xhiroskopit, sensori gjeomagnetik me 3 boshte, Sensori i dritës së ambientit, Sensori i presionit të ajrit, Sensori i temperaturës GPS + Bateria GLONASS : Mbështetja magnetike e karikimit Kapaciteti: 471 mAh Përmasat: 46,5 × 46,5 × 10,8 mm Pesha: 32 g (pa rrip) Përmbajtja e paketimit: Trupi i orës (përfshirë rripin standard)/Baza e karikimit/Udhëzimet për përdorim.

 

Përshkrimi Specifik:

 • Numri i modelit të artikullit ‎GTR2E-BLACK
 • Teknologjitë e lidhjes Wi-Fi dhe Bloototh
 • Veçori të veçanta Kontrolli me zë
 • Karakteristika të tjera të ekranit Wireless
 • Ngjyra e zezë
 • Pesha e artikullit ‎32 g
 • Marka: Amazfit
 • Emri i modelit: GTR2E-BLACK
 • Ngjyra e zezë
 • Madhësia e ekranit 1.39 inç
 • Veçori të veçanta Kontrolli me zë
 • Forma e rrumbullakët
 • Audienca e synuar Unisex
 • Pajisjet e përputhshme Smartphone
 • Ngjyra e brezit e zezë
 • Rezistent ndaj pluhurit.
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • E përputhshme me aplikacionet nga dyqani i aplikacioneve Playstore