WATCH AMAZFIT GTS2 MIX

20,060 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH AMAZFIT GTS2 MIX

Përshkrimi i Produktit:

Ora inteligjente Amazfit GTS 2 mund të sigurojë monitorim 24-orësh të rrahjeve të zemrës, matje të ngopjes së oksigjenit në gjak, monitorim të cilësisë së gjumit dhe monitorim të nivelit të stresit [90 Modalitete Sportive dhe 5 ATM Rezistencë ndaj ujit] Orë sportive Amazfit GTS 2 përfshin 90 mënyra sportive të integruara dhe është i papërshkueshëm nga uji deri në një thellësi deri në 50 metra[Jetëgjatësia e gjatë 7-ditore e baterisë] Ora inteligjente GTS 2 është e pajisur me një bateri të fuqishme 246 mah që mund të zgjasë 7 ditë me përdorim të zakonshëm dhe është gjithmonë gati për t’ju shoqëruar në udhëtimet tuaja dhe për të ndjekur përparimin tuaj
[3 GB Ruajtja e Muzikës] Kontrolloni riprodhimin e muzikës celulare përmes orës nëpërmjet Bluetooth dhe transferoni këngët tuaja të preferuara në orë përmes telefonit tuaj celular me një hapësirë ruajtëse masive muzikore lokale prej 3 GB

Përshkrimi Specifik:

Marka: Amazfit
Stili : Modern
Madhësia e ekranit: 1.65 inç
Karakteristika të veçanta:  Thirrje zanore
Pajisjet e përputhshme: Smartphone
Lloji i materialit të brezit: I përzier
OS: Android