WATCH AMAZFIT GTR2E

16,520 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH AMAZFIT GTR2E

Përshkrimi i Produktit:

Një vepër arti në kyçin tuaj Amazfit GTR 2e ka një ekran të madh AMOLED HD 1,39 inç që do të thotë se informacioni në kyçin tuaj është i lehtë për t’u lexuar. Dyqani ynë i faqeve të orave ofron mbi 50 stile, së bashku me 40+ që përputhen gjithmonë në Ekrane, madje mund të ngarkoni fotografitë tuaja si sfond i faqes së orës. 90 modalitete sportive të integruara, 50 metra i papërshkueshëm nga uji Aktivizoni +90 modalitete sportive dhe GTR 2e do të prodhojë një raport të detajuar stërvitjeje për t’ju ndihmuar të përmirësoni planin tuaj të stërvitjes. GTR 2e është gjithashtu rezistent ndaj ujit deri në 50 metra në thellësi që do të thotë se mund ta vini pa merak ndërsa notoni. Bateri me kapacitet të lartë, ora sportive GTR 2e përmban një jetëgjatësi të zgjatur baterie që ju mbulon deri në 24 ditë
Karakteristika të pafundme Amazfit GTR 2e është i mbushur me veçori të përparuara, duke përfshirë sinjalizime të personalizueshme, ekran të rrotullueshëm dhe të kyçshëm, modalitete “Mos u shqetëso”, kronometër, njoftime në smartphone, alarme, parashikime të motit dhe më shumë më shumë.
Asistencë inteligjente zanore përfshinë gjithashtu një altoparlant për t’ju lejuar t’u përgjigjeni telefonatave në orën tuaj nëpërmjet Bluetooth kur është e papërshtatshme të merrni telefonin tuaj celular.

Përshkrimi Specifik:

 • Përmasat e produktit: ‎13 x 11 x 13 cm
 • Numri i modelit të artikullit ‎GTR2E-BLACK
 • Teknologjitë e lidhjes Wi-Fi
 • GPS ANT+
 • Veçori të veçanta Kontrolli me zë
 • Karakteristika të tjera të ekranit Wireless
 • Ngjyra e zezë
 • Çfarë ka në kuti Manuali i Përdoruesit, Karikuesi, Ora inteligjente
 • Pesha e artikullit ‎200 g

Na ndiqni ne rrjetet sociale :

Facebook | Instagram | TikTok