WATCH ACTIVE 2 44MM

20,650 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH ACTIVE 2 44MM

Përshkrimi i produktit:

Galaxy Watch Active2 është krijuar qëllimisht për të ndihmuar në balancimin e mirëqenies me lidhjen e përmirësuar. I disponueshëm me përmasa 44 mm dhe 40 mm dhe me peshë të lehtë alumini ose çelik inox të ngurtë premium, Galaxy Watch Active2 ka një ekran të fortë dhe të pandërprerë që paraqet rezistencën superiore ndaj gërvishtjeve dhe të goditjeve, i cili gjithashtu mundëson ekran të përmirësuar dhe më shumë. qartësi optike e qëndrueshme që mund të kontribuojë në një kohë më të gjatë përdorimi.

Pershkrimi Specifik:

 • UPC: 0887276359748
 • Marka: Samsung
 • Seria: Samsung Galaxy Watch Active 2
 • Ngjyra e brezit: E zezë
 • Materiali i brezit: Fluoroelastomer
 • Modeli: Samsung Galaxy Watch Active 2
 • MPN: SM-R830NZKAXAR
 • Sistemi operativ: Tizen
 • Madhësia e kasës: 40 mm
 • Karakteristikat: Gjurmues fitnesi, monitor i gjumit, i papërshkueshëm nga uji, GPS, karikim me valë, monitor i rrahjeve të zemrës Kapaciteti i ruajtjes: 4 GB
 • Materiali i kutisë: Alumini
 • Sistemi operativ i pajtueshëm: iOS – Apple, Android