WATCH ACTIVE 2 40MM

19,470 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

WATCH ACTIVE 2 40MM

Përshkrimi Produktit:

Rehati e personalizuar në kyçin tuaj
Zgjidhni pamjen dhe komoditetin tuaj për një partner të mirëqenies që do të dëshironi të mbani në 24/7.
Galaxy Watch Active2 vjen i personalizuar që nga dita e parë, duke filluar me zgjedhjen tuaj të Bluetooth ose LTE
model, 44 mm ose 40 mm, çelik inox ose dizajn alumini i lehtë dhe me rripa të shumtë.

Maksimizoni hapësirën e ekranit tuaj me një pamje të pandërprerë në një trup elegant të pajisur me një kornizë prekëse për kontroll të shpejtë.
Galaxy Watch Active 2 përmban një ekran të zmadhuar me një ekran të zi të pastër dhe një kufi
vështirë se ka më shumë hapësirë ​​për të marrë njohuritë që ju nevojiten.

Përshkrimi Specifik:

  • Telefonatat me Bluetooth: Përgjigja, Refuzimi i telefonatave dhe pritjet e telefonatave, lista e kontakteve, regjistrimet e telefonatave; Ruajtja e fytyrave të shikimit: fytyrat e shumëfishta dhe të personalizuara të orës
  • Jetëgjatësia e baterisë (Bateria 455 mAh): Zgjat deri në 14 ditë me një karikim të plotë; Monitorimi i rrahjeve të zemrës: Monitor i vazhdueshëm i rrahjeve të zemrës dhe alarme të pazakonta të rrahjeve të zemrës. Monitorimi i gjumit: Gjumi i thellë, Gjumi i lehtë, Lëvizja e shpejtë e syve
  • Monitorimi i stresit: Ju lejon të bëni një test stresi në mënyrë që të mund të dëshpëroni dhe qetësoni mendjen tuaj. Ushtrimi i frymëmarrjes: Merrni frymë më mirë dhe praktikoni për t’u çlodhur në kushte pune të zënë; Riprodhimi i muzikës: 4 GB hapësirë ​​ruajtëse e integruar – Kontrolli i luajtjes së muzikës nga kyçi juaj; Paketa përfshin 1 n orë, 1 n dok karikimi, 1 n kabllo karikimi, 1 n kartë garancie, 1 n qsg dhe informacion sigurie
  • Lloji i materialit të brezit: Silikoni; Lloji i kapëses: Tang shtrëngoj; Hyrja e ndërfaqes njerëzore: butonat e ekranit me prekje dhe blloku me prekje; Pajisjet e përputhshme: Telefon inteligjent, tabletë dhe telefon inteligjent