Galaxy Watch 4 40

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Watch 4 40mm ne shitje

Samsung Watch 4 40mm ne shitje nga SATURNDAY. Samsung Watch 4 është një orë inteligjente që ndërthur modën dhe teknologjinë për t’ju dhënë një përvojë gjithëpërfshirëse të veshjes. Disa nga karakteristikat kryesore të tij përfshijnë:

Ekrani i Samsung Watch 4:

Ora vjen me një ekran Super AMOLED 1.2 inç me një rezolucion prej 396 x 396 piksele. Ekrani mbrohet nga Gorilla Glass DX, i cili e bën atë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimeve.

Dizajni i Samsung Watch 4:

Samsung Watch 4 40 mm ka një dizajn të hijshëm dhe elegant me një kuti prej çeliku inox dhe një kornizë rrotulluese. Është në dispozicion në një larmi ngjyrash, duke përfshirë të zezën, argjendin dhe ari rozë.

Bateria e Samsung Watch 4:

Ora ka një jetëgjatësi baterie deri në 40 orë, e cila mund të zgjatet duke përdorur modalitetin e kursimit të energjisë.

Gjurmimi i shëndetit dhe fitnesit:

Ora vjen me një sërë veçorish të gjurmimit të shëndetit dhe fitnesit, duke përfshirë monitorimin e rrahjeve të zemrës, gjurmimin e oksigjenit në gjak dhe gjurmimin e gjumit. Gjithashtu ka GPS të integruar për gjurmimin e saktë të stërvitjeve tuaja.

Softueri i Samsung Watch 4:

Samsung Watch 4 40 mm funksionon në platformën e re Wear OS 3.0, e cila është bashkë-zhvilluar nga Samsung dhe Google. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe qasje në një gamë të gjerë aplikacionesh nga Google Play Store.

Lidhshmëria e Samsung Watch 4:

Ora mund të lidhet me smartphone tuaj nëpërmjet Bluetooth ose Wi-Fi. Ai gjithashtu ka lidhjen LTE, e cila ju lejon të bëni thirrje dhe të dërgoni mesazhe pa telefonin tuaj.

Në përgjithësi, Samsung Watch 4 40mm është një orë inteligjente me cilësi të lartë që ofron një sërë veçorish për t’ju ndihmuar të qëndroni të lidhur dhe të shëndetshëm në lëvizje.

Samsung watch 4 cmimi

Për Samsung watch 4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg