SAMSUNG S22 ultra 256/12 I RI

112,100 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: 6,8 inç Dynamic AMOLED (3088 x 1440)
 • Processori: Snapdragon 8 Gen 1 (SHBA), Exynos 2200 (MB)
 • Memoria: 12 GB (RAM) 256 GB Memorie ruajtëse
 • Kamera e pasme: 108MP (f/2.2) kryesore, 12MP (f/2.2) ultra e gjerë, 10MP (f/2.4) 10x telefoto, 10MP (f/2.4) 3x telefoto
 • Kamera e përparme: 40MP (f/2.2)
 • Bateria: 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S22 Ultra në shitje

Samsung Galaxy S22 Ultra në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S22 Ultra ka një ekran të madh 6.8 inç Dynamic AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3200 piksele dhe një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 120 Hz ose 144 Hz. Ekrani mbrohet nga Corning Gorilla Glass Victus. Pajisja ka Processor Qualcomm Snapdragon 895.

Kamera: Sistemi i kamerës në Galaxy S22 Ultra është i pajisur me katër kamera me një sensor primar 108MP, një sensor ultra të gjerë 12MP, një sensor telefoto periskopi 10MP dhe një sensor telefoto 10MP. Kamera ka gjithashtu zmadhim optik 10x, zmadhim dixhital 100x.

Karakteristikat te Galaxy S22 Ultra

Ekrani i Galaxy S22 Ultra:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,8 inç me rezolucion 1440 x 3200 piksele, ritëm rifreskimi 120 Hz ose 144 Hz dhe mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy S22 Ultra:

 • Qualcomm Snapdragon 895 ose Samsung Exynos 2200 (në varësi të rajonit)

Memoria e Galaxy S22 Ultra:

 • 12 GB (RAM) 256 GB memorie ruajtëse

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi me katër kamera me një sensor primar 108MP, një sensor ultra të gjerë 12MP, një sensor telefoto periskopi 10MP dhe një sensor telefoto 10MP. Veçoritë përfshijnë zmadhimin optik 10x, zmadhimin dixhital 100x dhe veçori të tjera të avancuara të kamerës.

Bateria e Galaxy S22 Ultra:

 • Bateria 5000 mAh me karikim të shpejtë, karikim me valë dhe karikim të kundërt me valë

Sistemi operativ i Galaxy S22 Ultra:

 • Android 12 me One UI 4.0 të Samsung

Samsung Galaxy S22 Ultra cmimi

Për Samsung Galaxy S 22 Ultra cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok