SAMSUNG S21ULTRA 128 GB VITRINE

81,420 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: 6,8 inç
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 888
 • Bateria: 5000 mAh
 • Sistemi i Oprimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S21 Ultra në shitje

Samsung Galaxy S21 Ultra ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy S21 Ultra përmban një ekran 6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 3200 x 1440 piksele, një shpejtësi rifreskimi 120 Hz dhe mbështetje për HDR10+. Pajisja ka një kornizë alumini dhe mbrohet nga Gorilla Glass Victus si në pjesën e përparme ashtu edhe në pjesën e pasme.

Galaxy S21 Ultra mundësohet nga çipi Exynos 2100 i Samsung (në disa rajone vjen me Qualcomm Snapdragon 888). Për sa i përket kamerës, Galaxy S21 Ultra ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor primar 108MP, një lente ultra të gjerë 12MP dhe dy lente telefoto 10MP që ofrojnë respektivisht zmadhim optik 3x dhe 10x. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 40 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy S21 Ultra

Ekrani i Galaxy S21 Ultra:

 • Ekran 6,8 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 3200 x 1440, 515 ppi
 • Shkalla e rifreskimit përshtatës 120 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy S21 Ultra:

 • Qualcomm Snapdragon 888 ose Samsung Exynos 2100 (në varësi të rajonit)

Memoria e Galaxy S21 Ultra:

 • 128 GB memorie të brendshme
 • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Kamerat te Galaxy S21 Ultra:

 • Kamera katërkëndëshe të pasme: lente me kënd të gjerë 108MP (f/1.8), lente ultra të gjerë 12MP (f/2.2), lente telefoto periskop 10MP me zmadhim optik 10x (f/4.9) dhe lente telefoto 10MP me zmadhim optik 3x (f /2.4)
 • Kamera e përparme 40 MP (f/2.2)

Bateria e Galaxy S21 Ultra:

 • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë dhe mbështetje për karikim me valë
 • Karikim i shpejtë 25 W, karikim me valë 15 W dhe karikim i kundërt me valë 4,5 W

Sistemi operativ i Galaxy S21 Ultra:

 • Android 11 me One UI 3.1

Lidhshmëria e Galaxy S21 Ultra:

 • Bluetooth 5.2
 • NFC
 • Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
 • USB-C
 • Lidhja 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra cmimi

Për Samsung Galaxy S21 Ultra cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg