SAMSUNG S20 PLUS 128 GB VITRINE

51,330 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekrani: AMOLED 6,7 inç
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 865
 • Bateria: 4500 mAh
 • Sistemi operativ: Android 10

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S20 Plus Vitrine në shitje

Samsung Galaxy S20 Plus Vitrine në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S20+ përmban një ekran Dynamic AMOLED 6,7 inç me një rezolucion prej 3200 x 1440 piksele dhe një raport pamjeje 20:9. Ekrani ka një shpejtësi të lartë rifreskimi prej 120 Hz, gjë që bën lëvizje të qetë dhe animacione. Pajisja mundësohet nga procesori Qualcomm Snapdragon 865 (për tregun amerikan) ose procesori Samsung Exynos 990. Të dy versionet janë procesorë me tetë bërthama me shpejtësi deri në 2.73 GHz.

Kamera e pajisjes ka një konfigurim të trefishtë të kamerës së pasme, duke përfshirë një kamera ultra të gjerë 12MP, një kamerë me kënd të gjerë 12MP dhe një kamerë telefoto 64MP. Ekziston edhe një sensor 3D ToF për ndjeshmërinë e thellësisë. Kamera e përparme është një sensor 10MP.

Karakteristikat te Galaxy S20 Plus

Ekrani:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,7 inç me rezolucion 3200 x 1440 piksele dhe frekuencë rifreskimi 120 Hz

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 865 (për modelet amerikane) ose Samsung Exynos 990 (për modelet ndërkombëtare)

Kamera e pasme:

 • Kamera ultra e gjerë 12 MP me hapje f/2.2
 • Kamera me kënd të gjerë 12 MP me hapje f/1.8 dhe OIS
 • Kamera telefotografike 64 MP me hapje f/2.0, OIS dhe zmadhim hibrid 3x
 • Kamera e shikimit në thellësi

Kamera e përparme:

 • Kamera selfie 10 MP me hapje f/2.2

Bateria:

 • 4500 mAh me karikim të shpejtë 25W, karikim me valë 15W dhe karikim të kundërt me valë 9W

Sistemi operativ:

 • Android 10 me One UI 2.1

Lidhshmëria:

 • 5G, LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, NFC, GPS

Sensorët:

 • Sensori i gjurmëve të gishtave në ekran, akselerometër, xhiro, afërsia, busull, barometër

Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit:

 • Vlerësimi IP68

Përmasat:

 • 161.9 x 73.7 x 7.8 mm

Pesha:

 • 186 g

Samsung Galaxy S20 Plus Vitrine cmimi

Për Samsung Galaxy S20 Plus Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok