SAMSUNG S20 5G 128 GB VITRINE

40,120 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: Dynamic AMOLED 6,2 inç
 • Processor: Qualcomm Snapdragon 865
 • Bateria: 4000 mAh
 • Kamera e pasme: e trefishtë 12MP (e gjerë) + 64MP (telefoto) + 12MP (ultraide)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S20 5G Vitrine në shitje

Samsung Galaxy S20 5G Vitrine në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S20 përmban një ekran me prekje kapacitore 6,2 inç Dynamic AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3200 piksele, i cili ofron një përvojë të qartë dhe të gjallë shikimi. Telefoni mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 865 (ose Exynos 990 i vetë Samsung jashtë Amerikës së Veriut)

Galaxy S20 5G përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në pjesën e pasme, duke përfshirë një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel, një lente telefoto 64 megapikselë dhe një lente ultra të gjerë 12 megapikselë, të gjitha me stabilizim optik të imazhit. Në pjesën e përparme ka një kamerë 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Telefoni përfshin gjithashtu aftësi regjistrimi video 8K, duke i lejuar përdoruesit të kapin pamje me cilësi të lartë.

Karakteristikat te Galaxy S20

Ekrani:

 • Ekran kapacitiv me prekje Dynamic AMOLED 6,2 inç, 16 milion ngjyra
 • Rezolucioni 1440 x 3200 piksele (dendësia e pikselit 563 ppi)
 • Mbështetje HDR10+
 • Ekran gjithmonë i ndezur

Platforma:

 • Qualcomm Snapdragon 865 (SHBA) ose Exynos 990 Octa (Global)
 • Adreno 650 (SHBA) ose Mali-G77 MP11 (Global)
 • Android 10.0, One UI 2.5

Kamera:

Bateria:

 • Bateri Li-Po jo e lëvizshme 4000 mAh
 • Karikimi i shpejtë (25 W)
 • Shpërndarja e energjisë USB 3.0
 • Karikimi i shpejtë me valë Qi/PMA (15 W)
 • Karikimi i kundërt me valë (9W)

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
 • NFC
 • Lidhës i kthyeshëm USB 3.2, Type-C 1.0
 • Lidhja 5G (varet nga modeli)

Samsung Galaxy S20 5G Vitrine cmimi

Për Samsung Galaxy S20 5G Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok