SAMSUNG S10 PLUS 128 GB VITRINE

31,860 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran dinamik AMOLED 6,4 inç
 • Memoria: 128GB
 • Processori Exynos 9820
 • Bateria lëvizshme 4100 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S10 Plus ne shitje

Samsung Galaxy S10 Plus ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy S10 Plus përmban një ekran Dynamic AMOLED 6.4 inç me një rezolucion prej 1440 x 3040 piksele dhe një raport pamjeje 19:9. Galaxy S10 Plus mundësohet nga një procesor Qualcomm Snapdragon 855 ose një procesor Exynos 9820.

Galaxy S10+ ka një konfigurim me kamerë të trefishtë në pjesën e pasme, e cila përfshin një kamerë parësore 12 megapikselë me një hapje të ndryshueshme f/1.5-2.4, një lente telefoto 12 megapikselë me një hapje f/2.4 dhe një 16- Lente ultra e gjerë megapiksel me një hapje prej f/2.2. Në pjesën e përparme ka kamera të dyfishta që përbëhen nga një kamerë kryesore 10 megapikselë dhe një sensor thellësie 8 megapikselë.

Karakteristikat të Galaxy S10 Plus

Ekrani i Galaxy S10 Plus:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,4 inç
 • Rezolucioni prej 1440 x 3040 piksele
 • raporti i pamjes 19:9
 • Mbështetje HDR10+
 • Corning Gorilla Glass 6

Procesori i Galaxy S10 Plus:

 • Qualcomm Snapdragon 855 ose Exynos 9820 (në varësi të rajonit)
 • GPU Adreno 640 ose Mali-G76 MP12

Kamera e Galaxy S10 Plus:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në pjesën e pasme:
 • Kamera kryesore 12 megapikselë me hapje të ndryshueshme f/1.5-2.4
 • Lente telefoto 12 megapikselë me një hapje prej f/2.4
 • Lente ultra e gjerë 16 megapikselë me një hapje prej f/2.2
 • Kamera të dyfishta në pjesën e përparme:
 • Kamera kryesore 10 megapikselë me një hapje prej f/1.9
 • Sensori i thellësisë 8 megapiksel me një hapje prej f/2.2

Bateria e Galaxy S10 Plus:

 • Bateria jo e lëvizshme 4100 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W
 • Mbështetje Fast Wireless Charging 2.0
 • PowerShare me valë

Lidhshmëria e Galaxy S10 Plus:

 • Dual-SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0
 • GPS me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
 • NFC
 • USB Type-C 3.1

Samsung Galaxy S10 Plus cmimi

Për Samsung Galaxy S10 Plus cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg