SAMSUNG S10 5G 128 GB VITRINE

34,220 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: Ekran dinamik AMOLED 6,1 inç
 • Procesori: Qualcomm Snapdragon 855
 • Memoria: 128GB
 • Sistemi operativ: Android 9.0

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S10 në shitje

Samsung Galaxy S10 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy S10 përmban një ekran Dynamic AMOLED 6.1 inç me një rezolucion prej 1440 x 3040 piksele dhe një densitet piksel prej 550 ppi. Ekrani ka korniza minimale dhe një prerje të vogël për kamerën e përparme. Galaxy S10 mundësohet nga çipi Qualcomm Snapdragon 855 ose Exynos 9820, në varësi të rajonit.

Telefoni ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, i përbërë nga një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel, një lente telefoto 12 megapikselë dhe një lente me kënd ultra të gjerë 16 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy S10

Ekrani:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,1 inç me rezolucion 1440 x 3040 piksele dhe densitet piksel 550 ppi

Procesori:

 • Qualcomm Snapdragon 855 (Amerika e Veriut, Kina, Hong Kongu, Japonia, Amerika Latine) ose Exynos 9820 (Global)

Memoria:

 • Hapësira ruajtëse: 128 GB memorie e brendshme, e zgjerueshme deri në 1 TB përmes kartës microSD

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi me tre kamerë me lente me kënd të gjerë 12 megapiksel (f/1.5-f/2.4),
 • lente telefoto 12 megapikselë (f/2.4)
 • lente me kënd ultra të gjerë 16 megapiksel (f/2.2 )

Kamera e përparme:

 • Kamera e përparme 10 megapikselë (f/1.9)

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 3400 mAh me karikim të shpejtë (me tel dhe pa tel) dhe karikim të kundërt me valë.

Sistemi operativ:

 • Android 9.0 Pie me Samsung One UI

Përmasat:

 • 149.9 x 70.4 x 7.8 mm

Samsung Galaxy S10 cmimi

Për Samsung Galaxy S10 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok