SAMSUNG NOTE 20 256 GB VITRINE

53,100 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekrani: AMOLED 6,7 inç
 • Procesori: Exynos 990
 • Kamera kryesore: 12 MP (Sensori kryesor), 64 MP (Sensori telefoto), 12 MP (ultra i gjerë)
 • Kamera Selfie: 10MP
 • Bateria: 4300 mAh

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note20 256GB ne shitje

Samsung Galaxy Note20 256GB ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note 20 ka një ekran dinamik AMOLED 6,9 inç dhe një rezolucion prej 1440 x 3088 piksele. Galaxy Note 20 ka një procesor të fuqishëm Qualcomm Snapdragon 865+. Galaxy Note 20 është i pajisur me S Pen, e cila mund të përdoret për të shkruar dhe vizatuar në ekran me saktësi.

Galaxy Note 20 ka gjithashtu një kamerë të trefishtë në anën e pasme, e përbërë nga një kamerë kryesore 108 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 12 megapikselë dhe një kamerë telefoto 12 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Galaxy Note 20 Ultra ka një bateri të madhe 4500 mAh me aftësi karikimi të shpejtë dhe karikim me valë. Ai funksionon në Android 10 me One UI 2.5 të Samsung në krye dhe ka një vlerësim IP68 për rezistencën ndaj ujit dhe pluhurit.

Karakteristikat te Galaxy Note 20

Ekrani i Galaxy Note 20:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,7 inç
 • Rezolucioni: 1080 x 2400 piksele (FHD+)
 • Shpejtësia e rifreskimit 60 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy Note 20:

 • Qualcomm Snapdragon 865+ (SHBA dhe Kinë)
 • Exynos 990 (Global)

Kamerat te Galaxy Note 20:

 • Kamera të trefishta të pasme:
 • Sensori kryesor 12 MP me hapje f/1.8 dhe OIS
 • Sensori telefoto 64 MP me hapje f/2.0 dhe OIS
 • Sensori ultra i gjerë 12 MP me hapje f/2.2
 • Kamera e përparme 10 MP me hapje f/2.2

Bateria e Galaxy Note 20:

 • Bateri 4300 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Karikimi me valë 15 W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Karakteristika te tjera te Galaxy Note 20:

 • IP68 rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Lidhja 5G
 • Wi-Fi 6
 • Skanues tejzanor i gjurmëve të gishtërinjve në ekran
 • Stylus S-Pen me vonesë 9ms

Sistemi operativ i Galaxy Note 20:

 • Android 10 me One UI 2.5

Dimensionet dhe pesha i Galaxy Note 20:

 • 161,6 x 75,2 x 8,3 mm
 • 192 g

Samsung Galaxy Note20 256GB cmimi

Për Samsung Galaxy Note20 256GB cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg