SAMSUNG NOTE 10 256 GB VITRINE

35,400 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note10 Vitrine ne shitje

Samsung Galaxy Note10 Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note 10 përmban një ekran Dynamic AMOLED 6,3 inç me një rezolucion prej 1080 x 2280 piksele dhe një prerje të vogël vrimash për kamerën e përparme.

Pajisja mundësohet nga një procesor Qualcomm Snapdragon 855 (SHBA) ose Samsung Exynos 9825 (International), 8 GB RAM dhe 256 GB memorie të brendshme. Nuk ka fole për kartën microSD për ruajtje të zgjerueshme.

Galaxy Note 10 është i pajisur të trefishtë të kamerës në anën e pasme, duke përfshirë një lente me kënd të gjerë 12 megapiksel, një lente telefoto 12 megapikselë dhe një lente me kënd ultra të gjerë 16 megapikselë. Kamera e përparme është një sensor 10 megapiksel.

Karakteristikat te Galaxy Note10

Ekrani i Galaxy Note10:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,3 inç
 • Rezolucioni 1080 x 2280 piksele
 • HDR10+
 • Dendësia e pikselit 401 PPI

Procesori i Galaxy Note10:

 • Qualcomm Snapdragon 855 (SHBA) ose Samsung Exynos 9825 (International)

Kamerat te Galaxy Note10:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në anën e pasme:
 • Lente me kënd të gjerë 12 megapiksel, hapje f/1.5-2.4
 • Lente telefoto 12 megapiksel, hapje f/2.1
 • Lente me kënd ultra të gjerë 16 megapiksel, hapje f/2.2
 • Kamera e përparme 10 megapikselë, hapje f/2

Bateria e Galaxy Note10:

 • Bateria jo e lëvizshme 3500 mAh
 • Karikimi i shpejtë (25 W)
 • Karikimi me valë (12 W)
 • PowerShare me valë

S Pen:

 • Stylus S Pen me aktivizim Bluetooth
 • 4096 nivele të ndjeshmërisë ndaj presionit
 • Përshpejtuesi, xhiroskopi dhe sensorët e afërsisë

Lidhshmëria e Galaxy Note10:

 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax
 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • USB Type-C

Sensorët e Galaxy Note10:

 • Skaneri i gjurmëve të gishtërinjve në ekran
 • Njohja e fytyrës
 • Akselerometri
 • Xhiroskopi
 • Sensor afërsije
 • Barometri
 • Kompas

Softueri i Galaxy Note10:

 • Samsung One UI i bazuar në Android 9 Pie

Dimensionet e Galaxy Note10:

 • 151 x 71.8 x 7.9 mm
 • 168 g

Samsung Galaxy Note10 Vitrine cmimi

Për Samsung Galaxy Note10 Vitrine cmimi është i arsyeshëm