SAMSUNG NOTE 9 128 GB VITRINE

27,730 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: 6.4 inç Super AMOLED
 • Memoria: 128GB
 • Processori: Qualcomm Snapdragon 845
 • Kamera e pasme: 12MP (e gjerë) + 12MP (telefoto)
 • Kamera e përparme: 8MP
 • Bateria: Bateri Li-Ion

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note 9 Vitrine në shitje

Samsung Galaxy Note 9 Vitrine në shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note 9 është i pajisur me një ekran të madh 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 2960 piksele, i cili ofron një përvojë të qartë dhe të gjallë shikimi. Telefoni mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Qualcomm Snapdragon 845 (ose Exynos 9810 i Samsung jashtë Amerikës së Veriut)

Note 9 ka një konfigurim me dy kamera në pjesën e pasme, e cila përfshin një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë, të dyja me stabilizim optik të imazhit. Në pjesën e përparme ka një kamerë 8 megapikselë për selfie dhe video thirrje. Telefoni vjen me një majë shkruese të integruar, të quajtur S Pen, e cila i lejon përdoruesit të mbajnë shënime, të vizatojnë dhe të lundrojnë në pajisje me saktësi.

Karakteristikat të Galaxy Note 9

Ekrani:

 • Ekran me prekje kapacitive Super AMOLED 6,4 inç, 16 milion ngjyra
 • Rezolucioni 1440 x 2960 piksele (dendësia e pikselit 516 ppi)
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5
 • Në përputhje me HDR10
 • Ekran gjithmonë i ndezur

Platforma:

 • Qualcomm Snapdragon 845 (SHBA) ose Exynos 9810 Octa (Global)
 • Adreno 630 (SHBA) ose Mali-G72 MP18 (Global)
 • Android 8.1 (Oreo), që mund të përmirësohet në Android 10.0; One UI 2.5

Kamera:

Bateria:

 • Bateri Li-Ion jo e lëvizshme 4000 mAh
 • Karikimi i shpejtë (Quick Charge 2.0)
 • Karikimi me valë Qi/PMA (në varësi të tregut)

Lidhshmëria:

 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, me bandë të dyfishtë, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX
 • GPS me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
 • NFC
 • Lidhës i kthyeshëm USB 3.1, Type-C 1.0
  fole kufjesh 3.5 mm

Samsung Galaxy Note 9 Vitrine cmimi

Për Samsung Galaxy Note 9 Vitrine cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale

Facebook | Instagram | TikTok