SAMSUNG NOTE 8 64 GB VITRINE

23,600 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note 8 ne shitje

Samsung Galaxy Note 8 ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note 8 përmban një ekran 6.3 inç Super AMOLED Infinity me një rezolucion prej 2960 x 1440 piksele, i cili siguron shkëlqim dhe qartësi të shkëlqyeshme për konsum multimedial.

Galaxy Note 8 mundësohet nga një procesor Snapdragon 835 me tetë bërthama (ose Samsung Exynos 8895, në varësi të rajonit) dhe vjen me 6 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme, e cila mund të zgjerohet deri në 256 GB përmes një karte microSD.

Galaxy Note 8 ka një kamër të dyfishtë në anën e pasme, duke shfaqur një lente me kënd të gjerë 12 megapikselë me fokus automatik të dyfishtë dhe një lente telefoto 12 megapikselë me zmadhim optik 2x. Në pjesën e përparme, ka një kamerë 8 megapikselë me fokus automatik dhe një lente me kënd të gjerë.

Karakteristika të Galaxy Note 8 

Ekrani i Galaxy Note 8

 • Ekran 6.3 inç Super AMOLED me rezolucion 2960 x 1440, 521 ppi

Procesori i Galaxy Note 8:

 • Qualcomm Snapdragon 835 ose Samsung Exynos 8895 (në varësi të rajonit)

Memoria e Galaxy Note 8:

 • 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 256 GB përmes kartës microSD

Kamerat te Galaxy Note 8:

 • Kamera të dyfishta të pasme me lente me kënd të gjerë 12MP (f/1.7) dhe lente telefoto 12MP (f/2.4)
 • Kamera e përparme 8 MP (f/1.7)

Bateria e Galaxy Note 8:

 • Bateri 3300 mAh me karikim të shpejtë dhe mbështetje për karikim me valë

Sistemi operativ i Galaxy Note 8:

 • Android 7.1.1 Nougat (i azhurnueshëm në Android 9.0 Pie)

Dimensionet dhe Pesha e Galaxy Note 8:

 • 162,5 x 74,8 x 8,6 mm
 • 195 g

Lidhshmëria e Galaxy Note 8:

 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • USB-C
 • Foleja e kufjeve

Karakteristika te tjera te Galaxy Note 8:

 • IP68 rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
 • Stylus stilolapsi S
 • Skaneri i irisit dhe sensori i gjurmëve të gishtërinjve
 • Mbështetje Samsung DeX
 • Asistenti virtual i Bixby

Samsung Galaxy Note 8 cmimi

Për Samsung Galaxy Note 8 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg