Samsung Note 20 ultra 256GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Note 20 ultra 256GB në shitje

Samsung Note 20 ultra 256GB në shitje nga SATURNDAY. Note 20 Ultra është i pajisur me një ekran të madh 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1440 x 3088 piksele, mbështetje për HDR10+ dhe një shpejtësi rifreskimi 120 Hz.

Note 20 Ultra është i pajisur me një kamera të trefishtë në anën e pasme, duke përfshirë një sensor primar 108 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 12 megapiksel dhe një lente telefoto periskopi 12 megapikselë të aftë për zmadhim optik 5x dhe deri në 50x. zmadhimi dixhital. Kamera e përparme është një sensor 10 megapiksel.

Karakteristika

Ekrani i Note 20 Ultra:

 • Ekran me prekje kapacitiv 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X, 16 milion ngjyra
 • Rezolucioni: 1440 x 3088 piksele, raporti 19,3:9 (~ 496 ppi densitet)
 • HDR10+
 • Ekran gjithmonë i ndezur
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Note 20 Ultra:

 • Exynos 990 (7 nm+) – Global
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU Mali-G77 MP11 – Global

Memoria e Note 20 Ultra:

 • 256 GB memorie të brendshme
 • microSDXC (përdor folenë e përbashkët të kartës SIM)

Kamera kryesore e Note 20 Ultra:

 • 108 MP, f/1,8, 26 mm (i gjerë), 1/1,33″, 0,8µm, PDAF, AF me lazer, OIS
 • 12 MP, f/3,0, 120 mm (telefoto me periskop), 1,0µm, PDAF, OIS, zmadhimi optik 5x, zmadhimi hibrid 50x
 • 12 MP, f/2.2, 13 mm (ultraide), 1/2.55″, 1.4 µm, AF, video super e qëndrueshme
 • Blic LED, auto-HDR, panorama, HDR10+, regjistrim stereo zëri, xhiro-EIS dhe OIS

Kamera Selfie e Note 20 Ultra:

 • 10 MP, f/2.2, 26 mm (i gjerë), PDAF me piksel të dyfishtë
 • Thirrje video e dyfishtë, Auto-HDR

Bateria e Note 20 Ultra:

 • Li-Ion 4500 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Shpërndarja e energjisë USB 3.0
 • Karikimi i shpejtë me valë Qi/PMA
 • Karikimi i kundërt me valë 9W

Note 20 ultra çmimi

Për Note 20 ultra çmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg.