SAMSUNG NOTE 20 ULTRA 256 GB VITRINE

74,340 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy Note20 Ultra Vitrine ne shitje

Samsung Galaxy Note20 Ultra Vitrine ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note20 Ultra është i pajisur me një ekran dinamik AMOLED 6,9 inç dhe një rezolucion prej 1440 x 3088 piksele. Ka një procesor të fuqishëm Exynos 990 ose Qualcomm Snapdragon 865+ (në varësi të rajonit). Galaxy Note20 Ultra është i pajisur me S Pen e cila mund të përdoret për të shkruar dhe vizatuar në ekran me saktësi

Galaxy Note20 Ultra ka gjithashtu një kamerë të trefishtë në anën e pasme, e përbërë nga një kamerë kryesore 108 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 12 megapikselë dhe me një kamera telefoto 12 megapikselë. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 10 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Samsung Galaxy Note20 Ultra ka një bateri të madhe 4500 mAh me aftësi karikimi të shpejtë dhe karikim me valë. Ai funksionon në Android 10 me One UI 2.5 dhe ka një vlerësim IP68 për rezistencën ndaj ujit dhe pluhurit.

Karaskteristikat te Galaxy Note20 Ultra

Ekrani i Galaxy Note20 Ultra:

 • Ekran 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X
 • Rezolucioni 1440 x 3088 pixel
 • Raporti i pamjes 19.3:9
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy Note20 Ultra:

 • Exynos 990 (Global) ose Qualcomm Snapdragon 865+ (SHBA)
 • Tetë bërthama (2×2,73 GHz Mongoose M5 & 2×2,50 GHz Cortex-A76 & 4×2,0 GHz Cortex-A55)
 • GPU Mali-G77 MP11 (Global) ose Adreno 650 (SHBA)

Kamerat i Galaxy Note20 Ultra:

 • Kamera të trefishta të pasme:
 • Kamera kryesore 108MP me hapje f/1.8
 • Kamera ultra e gjerë 12 MP me hapje f/2.2
 • Kamera telefoto periskop 12 MP me zmadhim optik 5x dhe hapje f/3.0
 • Kamera e përparme 10 MP me hapje f/2.2

Bateria e Galaxy Note20 Ultra:

 • Bateria 4,500 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Karikimi me valë 15 W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Samsung Galaxy Note20 Ultra cmimi

Për Samsung Galaxy Note20 Ultra cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg