Samsung Note 20 ultra 128GB

Pershkrimi Specifik

 • Ekran 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X
 • Procesori: Exynos 990
 • Memoria: 128GB
 • Bateri: 4500 emAh

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit

Samsung Note 20 ultra 128GB

Samsung Galaxy Note 20 Ultra në shitje nga SATURNDAY. Galaxy Note 20 është një telefon inteligjent i nivelit të lartë nga seria Note të Samsung Galaxy Note 20 përmban një ekran 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 3200 x 1440 piksele dhe një ritëm rifreskimi 120 Hz, i cili ofron një ritëm të qetë. dhe përvojë të përgjegjshme.

Galaxy Note 20 Ultra mundësohet nga një procesor Exynos 990 dhe është i pajisur me një kamera të trefishtë i cili përfshin një sensor primar 108 megapiksel me hapje f/1.8, një sensor ultra të gjerë 12 megapiksel me hapje f/2.2 dhe një sensor telefoto 12 megapiksel me hapje f/3.0. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 10 megapikselë me hapje f/2.2.

Karakteristikat:

Ekrani i Note 20 ultra:

 • Ekran 6,9 inç Dynamic AMOLED 2X
 • Rezolucioni 1440 x 3088 piksele
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Note 20 ultra:

 • Exynos 990
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU Mali-G77 MP11

Bateria i Note 20 ultra:

 • Bateri 4500 emAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Karikimi me valë 15 W
 • Karikimi i kundërt me valë 4,5 W

Kamera i Note 20 ultra:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme: Kamera kryesore 108MP me aperturë f/1.8 + lente telefoto periskop 12MP me zmadhim optik 5x dhe hapje f/3.0 + kamerë ultra të gjerë 12MP me hapje f/2.2
 • Kamera e përparme 10 MP me hapje f/2.2

Karakteristika te tjera te Note 20 ultra:

 • Stili i stilolapsit S me vonesë 9ms dhe mbështetje për gjestet e ajrit
 • IP68 rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
 • Altoparlantët stereo
 • Sensori tejzanor i gjurmëve të gishtave nën ekran
 • Mbështetje Samsung DeX
 • Lidhja 5G
 • Android 10 me One UI 2.5

Samsung Note 20 ultra cmimi

Për Samsung Note 20 ultra cmimi është i arsyeshëm dhe me i mirë në treg