SAMSUNG NOTE 10PLUS 256 GB VITRINE

44,840 L

Pershkrimi Specifik

 • Ekran: dinamik AMOLED 6,8 inç
 • Processori: Exynos 9825
 • Sistemi Operativ: Android 9.0
 • Bateria: 4,300 mAh
 • Kamera e Pasme:  12 MP (e gjerë), 12 MP (telefoto), 16 MP (ultraide), VGA (e gjerë)

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Note 10 Plus në shitje

Samsung Note 10 Plus në shitje nga SATURN DAY. Note 10 Plus ka një ekran 6.8 inç Dynamic AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3040 piksele dhe mbështetje HDR10+. Pajisja mundësohet nga një procesor Snapdragon 855 (SHBA) ose Exynos 9825 (Global) dhe funksionon në Android 9.0 (Pie) me One UI të Samsung në krye.

Note 10 Plus gjithashtu ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor kryesor 12 megapiksel, një sensor telefoto 12 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 16 megapiksel dhe një sensor VGA 3D ToF. Në pjesën e përparme ka një kamera selfie 10 megapikselë.

Karakteristika të Note 10 Plus

Ekrani i Note 10 Plus:

 • Ekran dinamik AMOLED 6,8 inç
 • Rezolucioni: 1440 x 3040 piksele, raporti i pamjes 19:9
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 6
 • Ekran gjithmonë i ndezur

Procesori i Note 10 Plus:

 • Procesori Qualcomm Snapdragon 855 (SHBA) ose Exynos 9825 (Global)
 • CPU me tetë bërthama (2×2,73 GHz Mongoose M4 & 2×2,4 GHz Cortex-A75 & 4×1,9 GHz Cortex-A55)
 • GPU Mali-G76 MP12 (Global) ose Adreno 640 (SHBA).

Kamerat te Note 10 Plus: 

 • Konfigurimi me katër kamera në anën e pasme:
  12 MP, f/1,5-2,4, 27 mm (e gjerë), 1/2,55″, 1,4µm, PDAF me piksel të dyfishtë, OIS
  12 MP, f/2.1, 52 mm (telefoto), 1/3.6″, 1.0µm, PDAF, OIS, zmadhimi optik 2x
  16 MP, f/2,2, 12 mm (ultraide), 1,0µm, video super e qëndrueshme
  VGA, f/1.4, 26mm (e gjerë), 1/3.2″, 0.8µm, kamera 3D ToFRegjistrimi i videos:
 • E pasme: [email protected] (pa EIS), [email protected] (me EIS), [email protected], [email protected], HDR10+, regjistrim stereo i zërit, xhiro-EIS & OIS
 • Përpara: [email protected], [email protected], gyro-EIS

Bateria e Note 10 Plus:

 • Kapaciteti i baterisë 4,300 mAh
 • Karikimi i shpejtë 45 W (karikuesi shitet veçmas)
 • Karikimi me valë 15 W
 • Karikimi i kundërt me valë 9W

Sistemi operativ i Note 10 Plus:

 • Android 9.0 (Pie) me One UI të Samsung në krye

Samsung Note 10 Plus cmimi

Për Samsung Note 10 Plus cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg