SAMSUNG M52 128/8 I RI

31,590 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: Super AMOLED 6,7 inç
 • Procesori: Çipi Qualcomm Snapdragon 778G 5G
 • Memoria: 128GB
 • Bateria: Bateri 5000 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 11

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M52 në shitje

Samsung Galaxy M52 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M52 është i pajisur me një ekran 6.7 inç Full HD+ Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele. Ka një raport pamjeje 20:9 dhe një densitet piksel prej 393 PPI. Telefoni mundësohet nga një çip Qualcomm Snapdragon 778G, i cili është një procesor tetë bërthamash me një shpejtësi ore deri në 2.4 GHz. Ai gjithashtu vjen me një GPU Adreno 642L për përpunim grafik.

Galaxy M52 përmban një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, duke përfshirë një sensor primar 64MP, një lente me kënd ultra të gjerë 12MP dhe një sensor thellësie 5MP. Gjithashtu ka një kamerë të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje dhe ka një bateri 5000 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë 25W. Ai gjithashtu ka mbështetje për karikimin e kundërt, duke e lejuar telefonin të karikojë pajisje të tjera.

Karakteristika te Galaxy M52

Ekrani:

 • Ekran Super AMOLED 6,7 inç
 • Rezolucioni i plotë HD+ (1080 x 2400 piksele)
 • Raporti i pamjes 20:9
 • Dendësia e pikselit 393 PPI
 • Shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5

Procesori:

 • Çipi Qualcomm Snapdragon 778G 5G
 • CPU me tetë bërthama (2×2,4 GHz Kryo 670 Gold & 6×1,8 GHz Kryo 670 Argjend)
 • GPU Adreno 642L

Memoria:

 • 8 GB RAM
 • 128 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën microSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 1 TB

Kamera:

 • Konfigurimi i trefishtë i kamerës së pasme:
 • Sensori kryesor 64 MP me hapje f/1.8
 • Lente me kënd ultra të gjerë 12 MP me hapje f/2.2
 • Sensori i thellësisë 5 MP me hapje f/2.4
 • Regjistrim video 4K me 30 fps
 • Kamera e vetme e përparme 32 MP me hapje f/2.2

Bateria:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W
 • Porta USB Type-C
 • Mbështetje për karikimin e kundërt

Software:

 • Android 11 me One UI 3.1

Samsung Galaxy M52 cmimi

Për Samsung Galaxy M52 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok