Samsung M33 128gb 2cope

Përshendetje Specifik

 • Ekrani: 6,6 inç LCD TFT
 • Bateri: 5000 mAh
 • Processori: Exynos 1280
 • Kamera: katerfishtë 50 MP, (i gjerë), 5 MP (ultra i gjerë), 2 MP (thellësia), 2 MP (makro)
 • Bateria: Karikimi i shpejtë 25 W

 

 

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung M33 128GB në shitje

Samsung M33 128GB në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M33 përmban një ekran me prekje kapacitore 6,6 inç Dynamic AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele dhe mbrohet nga Corning Gorilla Glass 5, i cili ofron një përvojë të qartë dhe të gjallë shikimi. Samsung M33 mundësohet nga një procesor me tetë bërthama Tetë bërthama dhe ka Çip Exynos 1280

Karakteristikat të Galaxy M33 

Ekrani i Samsung M33:

 • Lloji LCD TFT, 120 Hz
 • Madhësia 6,6 inç, 104,9 cm2
 • Rezolucioni 1080 x 2408 piksele, raporti 20:9
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass 5

Procesori i Samsung M33:

 • Çipi Exynos 1280
 • CPU me tetë bërthama
 • GPU Mali-G68

Memoria e Samsung M33:

 • 128 GB memorie të brendshme
 • Vende për kartën microSD për ruajtje të zgjerueshme deri në 1 TB

Kamera te Samsung M33:

 • Katerfishtë: 50 MP, (i gjerë) PDAF
  5 MP (ultra i gjerë)
  2 MP (thellësia)
  2 MP (makro)
 • Përmban blic LED, panorama, HDR
 • Kamera e vetme e përparme 8 MP (i gjerë)

Bateria e Samsung M33:

 • Bateri 5000 mAh
 • Karikimi i shpejtë 25 W

Sistemi i Operimit i Samsung M33:

 • Android 12
 • One UI 4.1

Bateria e Samsung M33:

 • Li-Ion 5000 mAh
 • Karikimi me tela 25W
 • 4.5W me tela të kundërt

Samsung M33 çmimi

Për Samsung M33 çmimi 1 + 1 për secilën është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok