SAMSUNG M32 64/4 I RI

17,550 L

Përshkrimi Specifik

 • Ekrani: Super AMOLED, 90 Hz
 • Sistemi i Oprimit: Android 11
 • Memoria: 64GB
 • Kamera Kryesore: 64 MP (i gjerë), 8 MP (ulte gjerë), 2 MP (makro) dhe 2 MP (thellësia)
 • Kamera Selfie: 20 MP (i gjerë)
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M32 (64GB) në shitje

Samsung Galaxy M32 (64GB) në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M32 përmban një ekran të madh 6,4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Galaxy M32 mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G80 tetë bërthama, i cili shoqërohet me  6 GB RAM dhe 128 GB memorie të brendshme. Pajisja gjithashtu mbështet kartat microSD deri në 1 TB për ruajtje shtesë.

Galaxy M32 vjen me një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, duke shfaqur një sensor primar 64 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 8 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapiksel. Në pjesën e përparme ka një kamerë 20 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy M32

Rrjeti:

 • GSM / HSPA / LTE

SIM:

 • SIM e dyfishtë (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)

Ekrani:

 • Lloji: Super AMOLED, 90 Hz, 800 nits (HBM)
 • Madhësia: 6,4 inç, 98,9 cm2 (~83,5% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 1080 x 2400 piksele, raporti 20:9 (~ 411 ppi densitet)

Platforma:

 • OS: Android 11, One UI 3.1
 • Çipset: Mediatek Helio G80 (12 nm)
 • CPU: tetë bërthama (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)
 • GPU: Mali-G52 MC2

Kamera kryesore:

 • Katër: 64 MP, f/1.8, 26 mm (i gjerë), PDAF
 • 8 MP, f/2,2, 123˚, (ulte gjerë), 1/4,0″, 1,12µm
 • 2 MP, f/2.4, (makro)
 • 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Karakteristikat: Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfie:

Bateria:

 • Lloji: Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi: Karikimi i shpejtë 25 W

Samsung Galaxy M32 (64GB) cmimi

Për Samsung Galaxy M32 (64GB) cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok