SAMSUNG M22 64/4

17,550 L

Përshkrimi i Produktit

 • Ekrani: Super AMOLED, 90 Hz
 • OS: Android 11
 • Memoria: 128 GB
 • Kamera Kryesore: 48 MP (i gjerë), 8 MP (tejgjerë), 2 MP (makro), 2 MP (thellësia)
 • Kamera Selfie: 13 MP (i gjerë)
 • Bateria: Li-Po 5000 mAh

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M22 në shitje

Samsung Galaxy M22 në shitje nga SATURNDAY. Galaxy M22 është i pajisur me një ekran Super AMOLED 6.4 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele. Galaxy M22 mundësohet nga një procesor MediaTek Helio G80 tetë bërthama.

Galaxy M22 vjen me një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, duke shfaqur një sensor kryesor 48 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 8 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë. Në pjesën e përparme ka një kamerë 13 megapikselë për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy M22 

Rrjeti:

 • GSM / HSPA / LTE

Përmasat:

 • 159,9 x 74 x 8,4 mm (6,30 x 2,91 x 0,33 inç)

Pesha:

 • 186 g (6.56 oz)

Ekrani:

 • Lloji: Super AMOLED, 90 Hz
 • Madhësia: 6,4 inç, 98,9 cm2 (~84,3% raport ekran-trup)
 • Rezolucioni: 720 x 1600 piksele, raporti 20:9 (~274 ppi densitet)
 • Mbrojtja: e paspecifikuar

Platforma:

 • OS: Android 11, One UI 3.1
 • Çipset: Mediatek Helio G80 (12 nm)
 • CPU: tetë bërthama (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)
 • GPU: Mali-G52 MC2

Memoria:

 • Vendi i kartës: microSDXC (slot i dedikuar)
 • E brendshme: 64 GB 4 GB RAM

Kamera kryesore:

 • Katër: 48 MP, f/1.8, (i gjerë), PDAF
 • 8 MP, f/2.2, 123˚ (tejgjerë)
 • 2 MP, f/2.4, (makro)
 • 2 MP, f/2.4, (thellësia)
 • Karakteristikat: Blic LED, panorama, HDR
 • Video: [email protected]

Kamera Selfie:

Bateria:

 • Lloji: Li-Po 5000 mAh, jo i lëvizshëm
 • Karikimi: Karikimi i shpejtë 25 W

Samsung Galaxy M22 cmimi

Për Samsung Galaxy M22 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë ne treg

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok