SAMSUNG M21 64/4 I RI

16,380 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit: 

Samsung Galaxy M21 në shitje

Samsung Galaxy M21 ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy M21 është i pajisu me një ekran Super AMOLED 6,4 inç me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele dhe një raport pamjeje 19,5:9. Galaxy M21 mundësohet nga një procesor Exynos 9611 tetë bërthama.

Pajisja funksionon në Android 10 me One UI 2.0 të Samsung dhe mbështetet nga një bateri masive 6,000 mAh që mbështet karikimin e shpejtë 15 W. Galaxy M21 ka një konfigurim të trefishtë të kamerës në anën e pasme, e cila përfshin një sensor kryesor 48 megapiksel, një lente me kënd ultra të gjerë 8 megapiksel dhe një sensor thellësie 5 megapikselë. Në pjesën e përparme, ajo ka një kamerë selfie 20 megapikselë.

Karakteristika të Galaxy M21 

Ekrani i Galaxy M21:

 • Ekran Super AMOLED 6.4 inç
 • Rezolucioni prej 1080 x 2340 piksele
 • Raporti i pamjes 19,5:9

Procesori i Galaxy M21:

 • Procesor me tetë bërthama Exynos 9611
 • GPU Mali-G72 MP3

Memoria e Galaxy M21:

 • 4 GB RAM
 • 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 512 GB përmes një karte microSD

Sistemi operativ i Galaxy M21:

 • Android 10 me One UI 2.0 të Samsung

Kamera e Galaxy M21:

 • Konfigurimi i kamerës së trefishtë në anën e pasme:
 • Sensori kryesor 48 megapiksel
 • Lente 8 megapikselë me kënd ultra të gjerë
 • Sensori i thellësisë 5 megapiksel
 • Kamera e përparme 20 megapikselë

Bateria e Galaxy M21:

 • Bateri 6000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Bluetooth 5.0
 • GPS
 • Lidhja 4G LTE
 • Porta USB Type-C

Siguria:

 • FingerID
 • FaceID

Dimensionet dhe pesha:

 • 159,0 x 75,1 x 8,9 mm
 • 188 g

Karakteristika te tjera:

 • Tingulli Dolby Atmos
 • Radio FM
 • Sensorë përshpejtues, xhiro, afërsi dhe busull.

Samsung Galaxy M21 cmimi

Për Samsung Galaxy M21 cmimi është i arsyeshëm