SAMSUNG M12 64/4 I RI

16,380 L

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Pershkrimi i Produktit

Samsung Galaxy M12 ne shitje

Samsung Galaxy M12 ne shitje nga SATURNDAY. Telefoni përmban një ekran PLS IPS 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe një shpejtësi rifreskimi 90 Hz. Mundësohet nga një procesor Exynos 850 me tetë bërthama. Galaxy M12 ka një konfigurim me katër kamera në pjesën e pasme, me një sensor primar 48 megapiksel, një sensor ultra të gjerë 5 megapiksel, një sensor makro 2 megapiksel dhe një sensor thellësie 2 megapikselë.

Telefoni vjen me një bateri të madhe 6,000 mAh që mbështet karikimin e shpejtë 15 W, dhe funksionon në One UI 3.1 të Samsung bazuar në Android 11.

Karakteristikat 

Ekrani:

 • Ekran PLS IPS 6,5 inç
 • Rezolucioni 720 x 1600 piksele
 • Shpejtësia e rifreskimit 90 Hz

Procesori:

 • Exynos 850 tetë bërthama (4×2,0 GHz Cortex-A55 & 4×2,0 GHz Cortex-A55)

Memoria:

 • RAM: 4 GB
 • Magazinimi: 64 GB memorie të brendshme
 • Zgjerohet deri në 1 TB me microSD

Kamera e pasme:

 • Konfigurimi me katër kamera
 • Sensori kryesor 48 MP (apertura f/2.0)
 • Sensori ultra i gjerë 5 MP (apertura f/2.2)
 • Sensori makro 2MP (apertura f/2.4)
 • Sensori i thellësisë 2 MP (apertura f/2.4)
 • Blic LED
 • Regjistrim video deri në [email protected]

Kamera perballe:

Bateria:

 • Bateria jo e lëvizshme 6000 mAh
 • Mbështetje për karikim të shpejtë 15 W

Sistemi i Operimit:

 • One UI 3.1 bazuar në Android 11

Lidhshmëria:

 • Mbështetje me dy karta SIM (Nano-SIM, gatishmëri e dyfishtë)
 • 4G LTE, 3G, 2G
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • GPS me A-GPS, GLONASS, BDS
 • USB Type-C 2.0, USB në lëvizje
 • Radio FM, RDS, regjistrim
 • fole kufjesh 3.5 mm

Karakteristika te tjera:

 • Siguria Samsung Knox
 • Tingulli Dolby Atmos
 • FaceID

Samsung Galaxy M12 cmimi

Për Samsung Galaxy M12 cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni në rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok